| Specificații | |
| Diametru (inch) | 19 inch |
| Latime | 235 mm |
| Inaltime | 55 mm |
| Numar bucati | 1 |
| Model | Scorpion Winter |
| Tip autovehicul | Autoturism |
| Caracteristici speciale | Ranforsat |
| Indice viteza | H |
| Brand | Pirelli |
| Sezon | Iarna |
| Indice sarcina | 105 |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Diametru (inch) | 19 inch |
| Latime | 235 mm |
| Inaltime | 55 mm |
| Numar bucati | 1 |
| Model | Scorpion Winter |
| Tip autovehicul | Autoturism |
| Caracteristici speciale | Ranforsat |
| Indice viteza | H |
| Brand | Pirelli |
| Sezon | Iarna |
| Indice sarcina | 105 |