| Specificații | |
| Greutate | 55 Kg |
| Inaltime | 850 mm |
| Adancime | 600 mm |
| Latime | 596 mm |
| Mod incalzire | Incalzire de jos Incalzire de sus |
| Eficienta energetica cuptor | Clasa A+ |
| Autocuratare | Pirolitica |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Preincalzire |
| Volum cuptor | 73 l |
| Putere arzator Wok | 1400 W 2200 W |
| Numar cuptoare | 1 |
| Putere arzator mare | 1000 W 2200 W |
| Arzator Wok | 1 |
| Arzator normal | 2 |
| Eficienta energetica plita | Clasa A+ |
| Putere arzator normal | 1200 W |
| Arzator mare | 1 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Material | Inox |
| Culoare | Inox |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Functii | Picioare ajustabile Sertar inferior pentru vase |
| Alimentare cuptor | Electric |
| Alimentare plita | Electric |
| Tip plita | Vitroceramica |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | AEG |
Verifică stocul pe eMAG »
