Părerile cumpărătorilor despre Aragaz BEKO FSGT62110DXO
Aragazul Beko FSGT62110DXO este un model de 60 cm cu 4 arzătoare pe gaz. Dispune de aprindere electrică, grill, rotisor și timer. Are finisaj inox și arzătoare de înaltă eficiență. Utilizatorii apreciază designul atractiv și funcționalitatea, dar critică calitatea materialelor, în special tabla subțire și inoxul care se pătează ușor. Cuptorul are performanțe bune, dar unii utilizatori raportează probleme cu reglarea temperaturii și cu durabilitatea componentelor.
Utilizatorii au apreciat:
- Design atractiv cu finisaj inox
- Arzătoarele au flacără eficientă și încălzesc bine
- Cuptorul coace bine majoritatea preparatelor
- Include duze pentru GPL în pachet
- Gratare din fontă stabile și rezistente
- Aprindere electrică funcțională pentru plită și cuptor
- Spațios și încăpător pentru gătit
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Inoxul se pătează ușor și este dificil de curățat
- Tabla folosită este subțire și se poate îndoi
- Butoanele sunt de calitate inferioară și se pot deteriora
- Unele modele au probleme cu geamul interior al cuptorului care se poate sparge
- Reglajul temperaturii cuptorului poate fi dificil
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Greutate | 46.2 Kg |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Volum cuptor | 59 l |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Functii de gatire | Grill Rotisor |
| Numar cuptoare | 1 |
| Arzator normal | 2 |
| Arzator mic | 1 |
| Arzator mare | 1 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Rotisor 1 x Tava standard 1 x Aragaz |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material | Inox |
| Material capac | Sticla |
| Functii | Timer Iluminare interioara Sertar inferior pentru vase |
| Tip aprindere | Electrica |
| Alimentare cuptor | Gaz |
| Alimentare plita | Gaz |
| Tip plita | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | BEKO |
| Tip incastrare | Standard |
Vezi oferta »
