| Specificații | |
| Tip sac | Sintetic |
| Raza de operare | 8.5 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Duza tapiterie Perie pardoseala |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Filtru lavabil Derulator automat cablu Variator de putere Indicator recipient colector plin |
| Material tub | Inox |
| Putere | 750 W |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 6 m |
| Inaltime | 228 mm |
| Latime | 416 mm |
| Adancime | 287 mm |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Tip alimentare | La retea |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Electrolux |
Mai multe detalii »
Produse similare la preț apropiat
431 lei
+ 67%
Aspirator cu sac Samsung VCC52U6V3K/XEH, 750W, capacitate sac 2.5L, nivel de zgomot 82 dB, negru/gri
Mai multe detalii »
