Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Karcher 1.198-633.0
Aspiratorul vertical Karcher VC 4 Cordless MyHome Pet este un dispozitiv special conceput pentru casele cu animale de companie. Utilizatorii apreciază eficiența sa în aspirarea firelor de păr și nivelul redus de zgomot, care nu sperie animalele. Este considerat ușor de folosit și foarte eficient în curățare.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspiră ușor firele de păr de animale
- Zgomot redus, bine tolerat de animale
- Foarte ușor de folosit
- Eficient în curățare
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste Perie mini turbo Duza pentru podea |
| Capacitate colectare | 650 ml |
| Culoare | Negru Alb |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Tensiune alimentare | 21.6 V |
| Tehnologie | Power Lock |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Inaltime | 1115 mm |
| Latime | 236 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Functii | Variator de putere |
| Material tub | Plastic |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Karcher |
| Tip produs | Aspirator vertical |
Vezi oferta »
