Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Philips XC3131/01
Aspiratorul vertical Philips XC3131/01 Aqua Seria 3000 este un model care aspiră și șterge într-o singură mișcare. Cu autonomie de până la 60 minute cu baterie suplimentară, dispune de cap de aspirare cu LED. Utilizatorii apreciază eficiența în curățare, dar menționează lipsa accesoriilor pentru spații înguste care apar în descriere.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspiră bine suprafețele
- Ușor de manevrat
- Funcția de mop eficientă
- Utilizatorii sunt mulțumiți de performanță
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu include accesoriile pentru spații înguste prezentate în imagini
- Nu poate fi folosit ca aspirator de mână
- Accesoriile pentru spații înguste nu se găsesc separat
- Autonomie limitată a bateriei
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Capacitate colectare | 400 ml |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
| Tehnologie | PowerCyclone 8 |
| Material tub | Metal |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Inaltime | 73.2 cm |
| Latime | 37.9 cm |
| Adancime | 13.4 cm |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Functie Turbo Perie cu lumini LED |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Brand | Philips |
Prețul pe eMAG »
