Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Roborock Q5PRP52-00
Robotul de aspirare Roborock Q5 PRO+ este un model avansat cu stație inteligentă de golire automată. Cu o putere de aspirare de 5500 Pa și autonomie de 180 minute, dispune de mapare 3D și tehnologie LiDAR. Utilizatorii apreciază eficiența în curățare, stația de descărcare automată și aplicația intuitivă, dar unii menționează probleme cu funcția de mop și erori frecvente.
Utilizatorii au apreciat:
- Stația de descărcare automată este foarte utilă
- Compatibil cu Google Home
- Aplicație intuitivă cu posibilitatea de redenumire a încăperilor
- Nivel de zgomot redus chiar și la putere maximă
- Aspiră excelent părul de animale și granulele de nisip
- Autonomie bună a bateriei
- Senzori eficienți pentru detectarea obstacolelor
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Funcția de mop este limitată (nu funcționează corect la unele modele)
- Erori frecvente la unele unități
- Recipientul de apă se poate crăpa (nu este acoperit de garanție)
- Dock-ul se poate înfunda după câteva utilizări
- Probleme de poziționare (durează mult să se recalibreze)
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Accesorii incluse | Statie incarcare |
| Putere | 59 W |
| Capacitate colectare | 770 ml |
| Tehnologie | Compatibil cu Amazon Alexa Depasire obstacole 2 cm Carpet Boost |
| Nivel zgomot | 67 dB |
| Autonomie acumulator | 4 h |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 7.5 Kg |
| Inaltime | 96.5 mm |
| Latime | 350 mm |
| Adancime | 353 mm |
| Functii | Smart Wi-Fi Curatare automata Incarcare automata Senzor mapare incapere |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Roborock |
| Tip produs | Aspirator robot |
Vezi oferta »
