| Specificații | |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Autonomie acumulator | 15 min |
| Tensiune alimentare | 7.2 V |
| Putere | 45 W |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 12.2 cm |
| Latime | 38 cm |
| Adancime | 10 cm |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Functii | Derulator automat cablu |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa C |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa B |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure Multi-suprafete Tapiterie |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Sencor |
| Tip produs | Aspirator de mana |
Vezi oferta »
