Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Shark ICZ300EU
Aspiratorul fără fir Shark cu tehnologie Anti Hair-Wrap și Powerfins este un model puternic de 450W cu baterie de 28.8V. Este echipat cu filtru HEPA și disponibil în culorile negru și roșu. Utilizatorii apreciază puterea extraordinară de aspirare și eficiența periei rotative, precum și ușurința în asamblare și utilizare.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere extraordinară de aspirare
- Super eficient datorită periei rotative
- Ușor de desfăcut și asamblat pe sistem “click”
- Tehnologie Anti Hair-Wrap eficientă
- Filtru HEPA pentru filtrare superioară
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Accesorii incluse | Incarcator Perie praf Acumulator |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Nivel zgomot | 87 dB |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Putere | 450 W |
| Tensiune alimentare | 28.8 V |
| Culoare | Rosu Negru |
| Greutate | 5.6 Kg |
| Inaltime | 108 cm |
| Adancime | 25 cm |
| Latime | 26 cm |
| Tehnologie | Anti Hair Wrap |
| Functii | Colectare praf |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Brand | Shark |
Vezi oferta »
