| Specificații | |
| Tip debit | Ajustabil |
| Diametru cartus | 40 mm |
| Inaltime | 115 mm |
| Lungime pipa | 65 mm |
| Tip cartus | Ceramic |
| Tip montare | Chiuveta |
| Continut pachet | 1 x Baterie |
| Finisaj | Lucios |
| Culoare | Argintiu |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Material | Alama |
| Brand | EVOSANITARY |
| Tip baterie | Chiuveta bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Stil | Standard |
| Greutate | 0.62 Kg |
Prețul pe eMAG »
