| Specificații | |
| Diametru cartus | 35 mm |
| Diametru orificiu | 35 mm |
| Lungime pipa | 220 mm |
| Tip cartus | Ceramic |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Tip debit | Ajustabil |
| Debit de lucru | 19.8 l/min |
| Tip montare | Perete |
| Material | Alama |
| Continut pachet | 1 x Baterie Racorduri Ornament |
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Cromat |
| Tip pipa | Fixa |
| Tip baterie | Chiuveta baie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Stil | Incastrata |
| Brand | Ferro |
| Greutate | 1.701 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
