| Specificații | |
| Greutate | 32.2 Kg |
| Latime | 50.6 cm |
| Clasa de protectie | IPX4 |
| Inaltime | 125.1 cm |
| Adancime | 27.5 cm |
| Nivel zgomot | 15 dB |
| Temperatura maxima | 80 C |
| Presiune maxima de lucru | 8 bar |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 170 min |
| Putere | 1500 W |
| Continut pachet | 1 x Consola 1 x Supapa de siguranta 1 x Cablu si stecher 1 x Boiler electric Ariston Velis Evo |
| Culoare | Alb |
| Material protectie rezervor | Email Titan |
| Functii | Anod magneziu Nanomix ECO EVO Best AFISAJ ECO |
| Eficienta energetica | Clasa B |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Numar serpentine | Fara serpentine |
| Suprafata de montare | Perete |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Capacitate | 100 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Utilizare | Rezidential |
| Volum net rezervor | 80 l |
| Brand | Ariston |
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip montare | Verticala Orizontala |
Vezi oferta »
