| Specificații | |
| Temperatura maxima | 101 C |
| Presiune maxima de lucru | 0.75 MPa |
| Putere | 2000 W |
| Continut pachet | 1 x Boiler electric |
| Culoare | Alb |
| Functii | Reglare temperatura Protectie la supraincalzire Supapa de siguranta a presiunii Indicatie de pornire |
| Eficienta energetica | C |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Suprafata de montare | Perete |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 100 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Tip montare | Verticala Orizontala |
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Electrolux |
| Clasa de protectie | IPX4 |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 239 min |
| Adancime | 454 mm |
| Inaltime | 879 mm |
| Latime | 469 mm |
| Greutate | 32 Kg |
| Grosime izolatie | 22 mm |
Prețul pe eMAG »
