| Specificații | |
| Diametru | 440 mm |
| Greutate | 48 Kg |
| Latime | 440 mm |
| Inaltime | 1110 mm |
| Adancime | 480 mm |
| Clasa de protectie | IP X3 |
| Temperatura maxima | 75 C |
| Presiune maxima de lucru | 8 bar |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 2000 W |
| Numar serpentine | 1 |
| Volum net rezervor | 108 l |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Continut pachet | 1 x Boiler |
| Culoare | Alb |
| Functii | Termostat ajustabil Anod de magneziu |
| Material protectie rezervor | Email Titan |
| Eficienta energetica | C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate | 120 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Destinat pentru | Incalzire electrica Centrala termica |
| Tip montare | Verticala |
| Tip produs | Boiler termoelectric |
| Brand | Fornello |
Prețul pe eMAG »
