| Specificații | |
| Greutate | 8 Kg |
| Latime | 34 cm |
| Inaltime | 47 cm |
| Adancime | 27 cm |
| Nivel zgomot | 15 dB |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 30 min |
| Presiune maxima de lucru | 0.6 MPa |
| Temperatura maxima | 65 C |
| Putere | 1.2 kW |
| Functii | Protectie anticoroziva Capac din plastic ABS |
| Culoare | Alb optic |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Suprafata de montare | Perete |
| Utilizare | Rezidential |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Capacitate | 10 l |
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip montare | Verticala |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Brand | Hajdu |
Vezi oferta »
