| Specificații | |
| Inaltime | 1750 mm |
| Latime | 600 mm |
| Lungime | 40 mm |
| Numar elementi | 31 |
| Continut pachet | 1 x Calorifer |
| Putere nominala | 1166 W |
| Culoare | Alb |
| Material | Otel |
| Orientare | Verticala |
| Tip calorifer | Portprosop |
| Greutate | 12.9 Kg |
| Brand | Brise Heizkorper |
Vezi oferta »
