| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 125 g |
| Rezolutie foto (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Microfon | Da |
| Dimensiune (mm) | 89 x 55 x 55 mm |
| Rezolutie video (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Brand | Adesso |
| Interfata | USB 2.0 |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 3840 x 2160 |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 125 g |
| Rezolutie foto (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Microfon | Da |
| Dimensiune (mm) | 89 x 55 x 55 mm |
| Rezolutie video (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Brand | Adesso |
| Interfata | USB 2.0 |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 3840 x 2160 |