| Specificații | |
| Autonomie | 8 h |
| Greutate | 58 g |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare 1 x Casti 1 x Cablu USB-C 1 x Eartips (S/M/L, medium sunt preinstalate) |
| Raspuns in frecventa | 20- 20.000 Hz |
| Functii: | Izolare zgomot exterior |
| True Wireless | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Bluetooth | Da |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Tip | In ear |
| Conectori | USB C |
| Brand | Beats |
Prețul pe eMAG »
