| Specificații | |
| Autonomie | 8 h |
| Timp incarcare | 2 h |
| Greutate | 71 g |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu USB-C 1 x Carcasa de incarcare 3 x Pereche tips de rezerva 3 x Pereche dopuri casti |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Tip | In ear |
| Functii | Rezistent la apa Rezistent la praf Iluminare LED Microfon Izolare zgomot exterior |
| Diametru difuzor | 6.8 mm |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Brand | JBL |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
Prețul pe eMAG »
