| Specificații | |
| Greutate | 164 g |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Culoare | Roz |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000Hz |
| Tip | On the ear |
| Conectivitate | Jack |
| Brand | OTL |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Greutate | 164 g |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Culoare | Roz |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000Hz |
| Tip | On the ear |
| Conectivitate | Jack |
| Brand | OTL |