| Specificații | |
| Autonomie | 50 h |
| Timp incarcare | 3 h |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Diametru difuzor | 30 mm |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Brand | Panasonic |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Autonomie | 50 h |
| Timp incarcare | 3 h |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Diametru difuzor | 30 mm |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Brand | Panasonic |