| Specificații | |
| Greutate | 16 g |
| Lungime cablu | 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Sensivitate audio | 108 dB |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Brand | Panasonic |
| Conectivitate | Jack |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Greutate | 16 g |
| Lungime cablu | 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Sensivitate audio | 108 dB |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Brand | Panasonic |
| Conectivitate | Jack |