| Specificații | |
| Culoare | Maro Bej |
| Lungime cablu | 300 cm |
| Continut pachet | 1 x Adaptor 1 x Casti 2 x Cablu |
| Raspuns in frecventa | 12 - 38500 Hz |
| Impedanta iesire | 50 Ω |
| Functii | Cablu detasabil |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | Over the ear |
| Brand | Sennheiser |
Mai multe detalii »
