| Specificații | |
| Greutate | 54.8 g |
| Culoare | Gri deschis |
| Continut pachet | 1 x Cablu Incarcare 1 x Casti audio 1 x Carcasa incarcare 3 x Varfuri auriculare |
| Bluetooth | Da |
| Diametru difuzor | 6 mm |
| Raspuns in frecventa | 20Hz - 20kHz |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Brand | Skullcandy |
Vezi pe eMAG »
