| Specificații | |
| Timp incarcare | 3 h |
| Autonomie | 60 h |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Greutate | 298 g |
| Culoare | Negru |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Continut pachet | 1 x Adaptor 1 x Husa 1 x Casti 1 x Cablu Jack 1 x Cablu USB-C |
| Impedanta iesire | 34 Ω |
| Conectori | USB C |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Raspuns in frecventa | 40 - 40000 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Brand | Technics |
Mai multe detalii »
