Părerile cumpărătorilor despre Cască Bluetooth Huawei 55035195
Căștile Huawei Freebuds Lipstick sunt extrem de apreciate pentru designul deosebit (în formă de ruj), calitatea materialelor premium și faptul că reprezintă un cadou excelent pentru doamne/domnișoare. Pe lângă aspect, sunetul este clar și genial, iar bateria carcasei ține foarte mult, chiar și după 2-3 ani. Au funcție Active Noise Cancelling (ANC) care reduce semnificativ zgomotul ambiental. Sunt flexibile, putând fi conectate la 2 produse (telefon, laptop, TV) și au funcții touch folositoare.
Utilizatorii au apreciat:
- Design deosebit și unic (în formă de ruj), foarte frumoase și elegante.
- Calitatea materialelor 100% premium (carcasă și căști).
- Sunet clar, se aud genial (atât muzica, cât și în apeluri).
- Bateria ține foarte mult, chiar și după ani de utilizare.
- Funcția Active Noise Cancelling (ANC) reduce zgomotul (ex: la metrou).
- Pot conecta 2 produse simultan (un avantaj).
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu au minusuri menționate de utilizatori.
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu USB-C 1 x Carcasa de incarcare |
| Culoare | Rosu |
| Diametru difuzor | 14.3 mm |
| Conectori | USB C |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Functii | Microfon Izolare zgomot exterior Control tactil Extra Bass |
| Bluetooth | Da |
| Brand | Huawei |
| Tip | In ear |
| Greutate | 8.2 g |
Verifică stocul pe eMAG »
