| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa incarcare |
| Autonomie | 5.5 h 35 h |
| Raspuns in frecventa | 20Hz – 20kHz |
| Greutate | 3.7 g 40.2 g |
| Culoare | Alb |
| Conectori | USB C |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Functii | Microfon Izolare zgomot exterior Control tactil Rezistent la transpiratie |
| Tip | In ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| True Wireless | Da |
| Brand | OPPO |
Prețul pe eMAG »
