| Specificații | |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Microfon | Da |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 50 - 18000 |
| Brand | Gembird |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Lungime cablu (m) | 0.9 m |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Microfon | Da |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 50 - 18000 |
| Brand | Gembird |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Lungime cablu (m) | 0.9 m |