| Specificații | |
| Culoare | Rosu Negru |
| Lungime cablu (m) | 1.2 m |
| Greutate | 15 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tip | Standard |
| Brand | Gembird |
Vezi oferta »
