| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Altele | Design ergonomic Microfon detasabil Iluminare RGB Noise Canceling |
| Continut pachet | 1 x Casti Gaming |
| Greutate | 375 g |
| Microfon | Da |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Impedanta | 32 Ω |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Conectare | USB |
| Brand | Redragon |
| Tip | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
Vezi pe eMAG »
