| Specificații | |
| Numar cuve | 1 |
| Tip | Fara picurator |
| Finisaj | Mat |
| Lungime | 520 mm |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghi |
| Material | Compozit granit |
| Utilizare | Interior |
| Brand | Alveus |
| Tip produs | Set |
| Tip montare | Incastrat |
| Latime | 510 mm |
| Adancime cuva | 200 mm |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Numar cuve | 1 |
| Tip | Fara picurator |
| Finisaj | Mat |
| Lungime | 520 mm |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghi |
| Material | Compozit granit |
| Utilizare | Interior |
| Brand | Alveus |
| Tip produs | Set |
| Tip montare | Incastrat |
| Latime | 510 mm |
| Adancime cuva | 200 mm |