| Specificații | |
| Lungime | 780 mm |
| Latime | 500 mm |
| Caracteristici cheie | Rezistent la abraziune Rezistent la zgarieturi Resistent la impact |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Finisaj | Mat |
| Tip | Fara picurator |
| Culoare | Alumetalic |
| Numar cuve | 2 |
| Continut pachet | 1 x chiuveta cu doua vase |
| Material | Compozit granit |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizare | Interior |
| Brand | Blanco |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip montare | Incastrat |
| Adancime cuva | 190 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 335 x 430 |
| Greutate | 16 Kg |
Prețul pe eMAG »
