| Specificații | |
| Culoare | Gri otel |
| Lungime | 48 cm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
| Caracteristici cheie | Rezistenta |
| Finisaj | Texturat |
| Material | Inox |
| Numar cuve | 1 |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Fara picurator |
| Latime | 48 cm |
| Brand | Evido |
| Adancime cuva | 165 mm |
Verifică stocul pe eMAG »
