| Specificații | |
| Culoare baterie | Argintiu |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Greutate | 3 Kg |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 480 x 480 |
| Diametru scurgere | 60 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 375 x 415 |
| Latime | 500 mm |
| Lungime | 500 mm |
| Adancime cuva | 170 mm |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Caracteristici cheie | Antibacterian |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Finisaj | Texturat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Valva 1 x Baterie de bucatarie 1 x Sifon 1 x Dispersor detergent lichid |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Patrat |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Set |
| Brand | Pyramis |
| Finisaj baterie | Cromat |
| Material baterie | Alama |
Vezi oferta »
Produse similare la preț apropiat
459 lei
+ 39%
Pachet chiuveta bucatrie Livinox EC-195KSET LIV EC-195 + Baterie, 2 cuve, 800x500 mm, Inox, Argintiu
Vezi oferta »
