| Specificații | |
| Dimensiune cuva (mm) | 690 x 400 |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Greutate | 16.6 Kg |
| Lungime | 760 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 200 mm |
| Tip | Fara picurator |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Chiuveta Baterie Valva pop-up Sifon Cleme fixare |
| Material | Alama |
| Finisaj | Mat |
| Numar cuve | 1 |
| Tip produs | Set |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Dreptunghi |
| Brand | Pyramis |
| Finisaj baterie | Mat |
| Culoare baterie | Negru |
Mai multe detalii »
