| Specificații | |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 1160 mm |
| Finisaj | Satinat |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
| Numar cuve | 2 |
| Material | Inox |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizare | Interior |
| Brand | Pyramis |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | La nivelul blatului |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 150 mm |
Prețul pe eMAG »
