Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Pyramis 5201217114763
Chiuveta Pyramis Mido negru are recenzii mixte, cu tendință negativă. Aspectul elegant inițial este apreciat, dar foarte mulți utilizatori raportează pete albe persistente, zgârieturi rapide și decolorare chiar după câteva săptămâni. Este considerată nepotrivită pentru utilizare zilnică intensă.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspect elegant la prima vedere
- Vine cu găuri predefinite
- Calitate bună (la unii utilizatori)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Se zgârie extrem de ușor
- Pete albe persistente, greu de curățat
- Decolorează și se deteriorează rapid
- Calitate slabă la utilizare normală
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Finisaj baterie | Mat |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Culoare baterie | Negru |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Greutate | 15 Kg |
| Dimensiune cuva (mm) | 340 x 360 |
| Diametru scurgere | 92 mm |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 740 x 420 |
| Latime | 760 mm |
| Adancime cuva | 170 mm |
| Finisaj | Mat |
| Lungime | 440 mm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Valva 1 x Baterie de bucatarie 1 x Sifon |
| Orificii montare baterie | 2 |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip | Cu picurator |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Tip montare | Incastrat |
| Culoare | Negru |
| Material | Compozit granit |
| Tip produs | Set |
| Brand | Pyramis |
| Material baterie | Alama |
Mai multe detalii »
Produse similare la preț apropiat
864 lei
+ 37%
Pachet Chiuveta granit + Baterie bucatarie Pyramis Mido, pipa inalta, 760x440mm, adancime 170mm, Bej
Mai multe detalii »
