| Specificații | |
| Finisaj | Cromat |
| Lungime | 680 mm |
| Latime | 500 mm |
| Culoare | Crom satinat |
| Material | Inox |
| Continut pachet | Accesorii montaj 1 x Chiuveta bucatarie |
| Forma | Dreptunghi |
| Utilizare | Interior |
| Brand | SanDonna |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip montare | Pe masca |
| Adancime cuva | 200 mm |
Prețul pe eMAG »
