Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică ARCTIC AK60320M40S
Combina frigorifică Arctic AK60320M40S este un model cu capacitate de 300 litri și înălțime de 185,1 cm, clasificată în clasa energetică E. Dispune de tehnologii precum Garden Fresh, Safety Glass și XXL Bottle. Finisajul argintiu oferă un aspect modern. Deși există puține recenzii, utilizatorii sunt mulțumiți de capacitate și nivelul redus de zgomot, menționând că rămâne de văzut fiabilitatea pe termen lung.
Utilizatorii au apreciat:
- Nivel redus de zgomot în funcționare
- Capacitate bună de 300 litri
- Design atractiv cu finisaj argintiu
- Funcții utile precum Garden Fresh și XXL Bottle
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Greutate | 59.5 Kg |
| Adancime | 59.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Functii | Garden Fresh Eco Led |
| Dozator apa | Nu |
| Numar compartimente | 3 |
| Volum net congelator | 95 l |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Volum net frigider | 205 l |
| Autonomie fara curent | 15 h |
| Consum anual energie | 230 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Clasa climatica | SN - ST |
| Consum zilnic energie | 0.63 kWh |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Argintiu |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Volum net total | 300 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | ARCTIC |
| Inaltime | 185.1 cm |
Verifică stocul pe eMAG »
