Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Gorenje NRKI518EA1
Combina frigorifica Gorenje NRKI518EA1 este un produs incorporabil cu o capacitate de 243 litri și înălțime de 177,5 cm. Dispune de tehnologii IonAir și DynamiCooling, precum și de funcția NoFrost. Din păcate, conform recenziilor, calitatea materialelor folosite este sub așteptări, în special plasticul din interior fiind considerat fragil.
Utilizatorii au apreciat:
- Incorporabilă, potrivită pentru bucătării integrate
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Calitate slabă a produsului
- Plastic interior foarte fragil
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Latime | 55 cm |
| Functii | Super-racire Congelare rapida Iluminare LED AdaptTech: sistem de control al compresorului cu auto-invatare |
| Dozator apa | Nu |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Capacitate de inghet / 24h | 3.1 Kg |
| Volum net congelator | 68 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Material rafturi | Plastic Sticla |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Volum net frigider | 180 l |
| Autonomie fara curent | 9 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Agent racire | R600A |
| Clasa climatica | N SN ST |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Consum anual energie | 223 kWh |
| Putere | 115 W |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Volum net total | 248 l |
| Accesorii incluse | Suport pentru sticle |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Tip display | LCD |
| Brand | Gorenje |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Adancime | 54.5 cm |
| Inaltime | 177.2 cm |
| Greutate | 65.5 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
