| Specificații | |
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Congelare rapida ECO Mode Iluminare interioara cu LED |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Volum net congelator | 96 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Material rafturi | Sticla |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 2 |
| Volum net frigider | 204 l |
| Tehnologie | AdaptTech NoFrost Plus MultiFlow 360° |
| Autonomie fara curent | 10 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Agent racire | R600A |
| Consum anual energie | 241.81 kWh |
| Sistem racire | No Frost Plus |
| Numar compresoare | 1 |
| Putere | 70 W |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Culoare | Rosu |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata |
| Volum net total | 300 l |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Semnalare audio | Usa deschisa Temperatura ridicata |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Tip display | LCD |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Gorenje |
| Latime | 600 mm |
| Adancime | 661 mm |
| Inaltime | 1940 mm |
| Greutate | 62 Kg |
Mai multe detalii »
