Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică LG GBV7170EPY
Combina frigorifică LG GBV7170EPY cu capacitate de 341 litri și tehnologie No Frost este apreciată pentru spațiul generos de depozitare. Utilizatorii menționează în special capacitatea bună de stocare pe ușă. Cu o înălțime de 186 cm și design argintiu, acest model oferă un aspect modern și funcționalitate bună pentru nevoile zilnice de refrigerare.
Utilizatorii au apreciat:
- Spațiu bun de depozitare, inclusiv pe ușă
- Tehnologie No Frost pentru evitarea formării gheții
- Design modern argintiu
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Inaltime | 186 cm |
| Adancime | 68.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Dozator apa | Nu |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Functii | Iluminare LED |
| Capacitate de inghet / 24h | 8 Kg |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Volum net congelator | 110 l |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Volum net frigider | 234 l |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Autonomie fara curent | 9 h |
| Agent racire | R600A |
| Clasa climatica | T |
| Consum anual energie | 267 kWh |
| Sistem racire | No Frost |
| Culoare | Argintiu |
| Tehnologie | No Frost FRESH Converter LINEAR Cooling Compresor Smart Inverter DoorCooling⁺ |
| Volum net total | 341 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Compartiment carne & peste |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Tip display | Touchscreen |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | LG |
| Greutate | 73 Kg |
Mai multe detalii »
