Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Samsung RB50DG601EB1EO
Combina frigorifică Samsung RB50DG601EB1EO este un model spațios cu capacitate de 508 litri, încadrat în clasa energetică E. Utilizatorii apreciază capacitatea mare de stocare, tehnologia No Frost și designul premium cu finisaj Dark Inox. Dispune de tehnologii avansate precum AI Energy pentru optimizarea consumului, All-Around Cooling pentru răcire uniformă și compresor Digital Inverter pentru eficiență și silențiozitate. Tehnologia SpaceMax permite maximizarea spațiului interior fără a mări dimensiunile exterioare.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte încăpător cu capacitate de 508 litri
- Finisaje premium de calitate superioară
- Tehnologie No Frost pentru prevenirea formării gheții
- Sistem AI Energy pentru optimizarea consumului
- Tehnologie All-Around Cooling pentru răcire uniformă
- Compresor Digital Inverter pentru eficiență și silențiozitate
- Tehnologie SpaceMax pentru maximizarea spațiului interior
- Raport calitate-preț excelent
- Design elegant în finisaj Dark Inox
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Greutate | 87 Kg |
| Inaltime | 192 cm |
| Functii | Usi reversibile Lumina interioara LED Congelare rapida Racire rapida Control Wi-Fi Filtru deodorizant Ice Maker |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Latime | 75.9 cm |
| Adancime | 71.1 cm |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Dozator apa | Nu |
| Volum net congelator | 168 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Volum net frigider | 340 l |
| Numar compresoare | 1 |
| Consum anual energie | 300 kWh |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Agent racire | R600A |
| Autonomie fara curent | 14 h |
| Culoare | Argintiu inchis |
| Sistem racire | No Frost |
| Tehnologie | No Frost All Around Cooling Digital Inverter AI Energy |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua Pentru sticle |
| Volum net total | 508 l |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Brand | Samsung |
| Tip incastrare | Standard |
Mai multe detalii »
