| Specificații | |
| Adancime | 470 mm |
| Latime | 460 mm |
| Functii | Usa Reversibila |
| Material rafturi | Plastic |
| Volum net congelator | 33 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Autonomie fara curent | 148 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Sistem racire | Static |
| Clasa climatica | N - ST |
| Agent racire | R600A |
| Putere | 100 W |
| Numar compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Numar usi | 1 |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Candy |
| Inaltime | 510 mm |
| Greutate | 15 Kg |
Vezi pe eMAG »
