| Specificații | |
| Tehnologie | SmartFrost |
| Latime | 55.3 cm |
| Adancime | 62.4 cm |
| Functii | Sistem VarioSpace FrostControl |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 4 |
| Volum net congelator | 102 l |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Clasa climatica | SN-T |
| Consum zilnic energie | 0.468 kWh |
| Sistem racire | SmartFrost |
| Consum anual energie | 171.14 kWh |
| Culoare | Alb optic |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Liebherr |
| Inaltime | 85.1 cm |
| Greutate | 40.5 Kg |
Vezi oferta »
Produse similare la preț apropiat
2499 lei
- 11%
Congelator, AEG, AGB332E2AW, 214 l, Clasa energetica E, 155 cm, functie Frostmatic, display LCD, alb
Vezi oferta »
