| Specificații | |
| Rezolutie display superior | 1280 x 720 |
| Dimensiune display superior | 5.5 inch |
| Slot card memorie | MicroSDXC MicroSDHC MicroSD |
| Porturi | 1 x Jack 3.5 mm 1 x USB-C |
| Tehnologii audio | Stereo |
| Tip alimentare | Cu acumulatori |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Capacitate acumulator | 3570 mAh |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Versiune Bluetooth | 4.1 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip stocare | HDD |
| Tip procesor | Procesor NVIDIA Tegra custom |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Greutate | 275 g |
| Inaltime | 13.9 cm |
| Latime | 91.1 mm |
| Lungime | 208 mm |
| Culoare | Turcoaz |
| Functii | Senzor Giroscopic |
| Continut pachet | Consola Adaptor AC 1 x Abonament Nintendo Switch Online (12 luni) 1 x Joc Animal Crossing |
| Platforma | Nintendo Switch Lite |
| Tip consola | Portabila |
| Brand | Nintendo |
Prețul pe eMAG »
