| Specificații | |
| Nivel zgomot (dB) | 36.45 dB |
| Altele | ARGB Display: 3.5" Full Color LCD |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | Radiator: 279.5 x 120 x 30 mm Ventilator 120 x 120 x 25 mm |
| Tip racire | Lichid |
| Flux de aer (CFM) | 70.07 |
| Viteza de rotatie (rpm) | 600 - 2200 |
| Socket | AM4 1200 1700 AM5 115x |
| Brand | ASUS |
Verifică stocul pe eMAG »
