| Specificații | |
| Brand | ID-Cooling |
| Socket | AM2 AM3 AM3+ FM1 FM2 FM2+ AM4 AM2+ |
| Tip racire | Aer |
| Viteza de rotatie (rpm) | 1600 |
| Flux de aer (CFM) | 58.4 |
| Nivel zgomot (dB) | 26.4 dB |
| Greutate | 370 g |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 130 × 130 × 63 |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | ID-Cooling |
| Socket | AM2 AM3 AM3+ FM1 FM2 FM2+ AM4 AM2+ |
| Tip racire | Aer |
| Viteza de rotatie (rpm) | 1600 |
| Flux de aer (CFM) | 58.4 |
| Nivel zgomot (dB) | 26.4 dB |
| Greutate | 370 g |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 130 × 130 × 63 |