| Specificații | |
| Greutate | 28.2 Kg |
| Adancime | 568 mm |
| Latime | 595 mm |
| Inaltime | 595 mm |
| Capacitate | 65 l |
| Functii | Ventilare |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Functii de gatire | Grill Functie Pizza |
| Autocuratare | Aquactiva |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Culoare | Negru |
| Deschidere usa | Verticala |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Material usa | Sticla |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Design | Clasic |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Brand | Candy |
| Utilizare | Rezidential |
Verifică stocul pe eMAG »
