| Specificații | |
| Camera WEB | Nu |
| Tip display | Fara |
| Putere sursa | 120 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Tip carcasa | HTPC |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip placa video | Integrata |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Tip stocare | Fara stocare |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 0 GB |
| Retea | 10/100/1000 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Socket procesor | FCBGA1744 |
| Chipset | Intel SOC |
| Sloturi onboard | 1 x SATA |
| Porturi Back panel | 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x USB 2.0 1 x Audio Combo 2 x Thunderbolt 4 1 x USB 3.2 |
| Cache | 18 MB |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz 4.7 GHz |
| Numar thread-uri | 16 |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Numar nuclee | 12 |
| Model procesor | 1260P |
| Tip procesor | i7 |
| Producator procesor | Intel |
| VR ready | Nu |
| Continut pachet | 1 x Mini PC |
| Lungime | 117 mm |
| Adancime | 112 mm |
| Inaltime | 54 mm |
| Culoare | Negru |
| Model | Asus NUC 12 Pro Kit |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Tip sistem | Mini PC |
| Destinat pentru | Statie business Home office |
| Brand | ASUS |
Prețul pe eMAG »
